Adminimal Administration Menu (7.x-1.7) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Inline
fr: Sur la même ligne

en: Collapsed
fr: Replié

en: Hidden
fr: Caché

en: Shortcuts
fr: Raccourcis

en: Newline
fr: Nouvelle ligne

en: Dropdown
fr: Liste déroulante
